extra-img

Kurzy EDS

 • TRY SCUBA_180_card Zkušební ponor - nejrychlejší a nejjednodušší cesta pro seznámení se s potápěním. Doporučujeme každému, kdo ještě není pevně přesvědčený o začátečnickém kurzu Samostatný potápěč. Z důvodu bezpečnosti Vás doprovází instruktor potápění.
 • OWD_card Kurz Samostatný potápěč Vás opravňuje k potápění s přístrojem na volné vodě až do hloubky 20 metrů a jeho součástí je i specializace Potápění z lodě Získáte oprávněni k samostatnému potápění společně s potápěčem minimálně se stejnou kvalifikací, nebo vyšší.
 • EAN_card V kurzu Nitrox 40% se naučíte pravidla, která jsou nezbytná pro plánování ponoru s Nitroxem tak, aby bylo pro Vás potápění s Nitroxem bezpečné a jedním z nejdůležitějších bodů výuky je analýza plynu v láhvi před každým Nitroxovým ponorem. Ve světě jsou velmi běžné Nitrox free nabídky, kde máte v ceně potápění plnění Vaší lahve Nitroxovou směsí. V každém případě je důležitá karta Nitroxového potápěče, bez ní Vám Nitrox nikde nenaplní.
 • SPEC_card Potápění s celoobličejovou maskou:
  Specializace zabývající se potápěním s celoobličejovou maskou.


  Obsluha vysokotlakého kompresoru:
  Specializace zabývající se obsluhou, údržbou a provozem vysokotlakého kompresoru pro plnění potápěčských lahví.
 • DRY_card V tomto kurzu se naučíte zvládat techniku potápění v suchém obleku, která se podstatně liší od potápění v obleku mokrém, který jste používali v základním kurzu. Kurz využijí především potápěči v našich zeměpisných šířkách, jelikož je u nás téměř půl roku zima.
 • AOWD_card Omezuje Vás hloubka 20m při potápění? Kurz Pokročilý samostatný potápěč (Advanced Open Water Diver) je určen k tomu, aby Vám umožnil sestup až na hranici 40m. Poskytne vám znalosti a výcvik, abyste mohli získávat další zkušenosti. Kurz je rozdělen na 3 části: Hloubkové potápění, Navigace, Potápění v noci a za snížené viditelnosti.


Další informace o kurzech Vám rádi sdělíme při osobním setkání.